DINXPERLO - Een populaire website als dplnieuws.nl trekt helaas niet alleen goedwillende bezoekers. Het afgelopen weekeinde zijn kwaadwillenden, zogenaamde hackers, erin geslaagd om de beveiliging van onze website te omzeilen. Hierdoor is er een beveiligingsprobleem ontstaan waardoor gebruikers mogelijk een melding van hun virusscanner hebben ontvangen.
De hackers zijn erin geslaagd om een link naar een kwaadaardige website op onze site te plaatsen. De website waar naar verwezen werd (dus NIET op dplnieuws.nl) bevat kwaadaardige software.
Inmiddels is de oude situatie hersteld en zouden de problemen moeten zijn opgelost.
Wij bereiden op dit moment een nieuwe website voor, die nog veiliger is. Om mogelijke toekomstige problemen uit te sluiten is een aantal functies op de site (voorlopig) uitgeschakeld.
U kijkt nu naar de nieuwe, veiliger website. Dit is een oud bericht.

