U bent hier:   Index Nieuwsoverzicht Laatste nieuws Brandweer moet uitrukken voor handbrandmelding

Brandweer moet uitrukken voor handbrandmelding

maandag 18 oktober 2010 18:22
Afdrukken PDF

brandweer DinxperloDINXPERLO - Maandagavond 18 oktober rond 18.39 uur, kreeg brandweer Dinxperlo een oproep om uit te rukken naar Careaz Dr. Jenny aan de Veensgracht. Er was volgens de Meldkamer Oost-Nederland een handbrandmelder ingeslagen en geactiveerd.

Normaliter betekent dit, dat een bewoner of personeelslid brand heeft geconstateerd en via een drukknop de brandweer wil alarmeren. De brandweer was snel ter plaatse en begon met een intensieve controle.

De oorzaak was snel duidelijk. Er was inderdaad een handbrandmelder ingedrukt, men kon echter geen brand vaststellen.

Volgens bevelvoerder Huls is er mogelijk iets tegen de brandmelder gevallen en is dit de oorzaak van de melding geweest. Men heeft via een aantal handelingen het alarmsysteem kunnen herstellen en kon daarna terugkeren naar de kazerne. 

Laatst aangepast op maandag 18 oktober 2010 18:48

Zoek met Google

Aangepast zoeken
dpl_girl200x200.jpg