U bent hier:   Index Nieuwsoverzicht Politieberichten Nederlands Neergestoken man blijkt ontuchtpleger

Neergestoken man blijkt ontuchtpleger

woensdag 16 maart 2011 16:38
Afdrukken

PolitieberichtDINXPERLO - Het steekincident, waarbij op 16 januari in Dinxperlo een 42-jarige man ernstig gewond raakte, heeft mogelijk te maken met seksueel misbruik van minderjarige jongens, waaronder de 17-jarige jongen die het slachtoffer neerstak.

Op 16 januari 2011 vond in Dinxperlo een steekincident plaats waarbij een 42-jarige inwoner uit Eindhoven zwaar gewond raakte.

Hij werd opgenomen in het ziekenhuis en deed aangifte van poging tot doodslag. Over de toedracht van het steekincident legde hij tegenover de politie aanvankelijk een onjuiste/onvolledige verklaring af. Later heeft hij aangegeven dat hij was neergestoken door een jongen uit Dinxperlo, die hij tot seksueel contact had bewogen.

Na politieonderzoek, werd eind januari de door verdachte genoemde jongeman, een 17-jarige inwoner uit Dinxperlo, aangehouden als verdachte van het steekincident. De jongeman zit nog in voorlopige hechtenis.
Gaande het onderzoek werd er door de Technische Recherche o.a. gezocht naar het steekwapen. Ook werd de computer van de 17-jarige verdachte in beslag genomen.

Tijdens het onderzoek rees het vermoeden, dat de 42-jarige man zich schuldig had gemaakt aan ontucht met meerdere minderjarige jongens. Twee tieners uit Dinxperlo, waaronder voornoemde preventief gehechte jongeman, hebben inmiddels aangifte tegen hem gedaan.

Op 21 februari is de 42-jarige man aangehouden terzake verdenking van seksueel misbruik van minderjarigen. Op donderdag 4 maart jl. heeft de rechtbank zijn voorlopige hechtenis met 90 dagen verlengd. Het onderzoek is nog in volle gang.

De politie sluit niet uit dat de 42-jarige man met meer minderjarige jongens seksuele handelingen heeft gepleegd. Slachtoffers die tot op heden geen aangifte deden, kunnen hiervoor alsnog contact opnemen met de plaatselijke politie of de recherche in de Achterhoek via 0900-8844.

De redactie van dplnieuws.nl was reeds enkele weken op de hoogte van bovenstaande feiten. Uit respect voor de betrokkenen kon hierover echter niet eerder worden bericht.

Zie ook:
Verdachte (17) van steekpartij aangehouden
Technische Recherche zoekt mes in Dinxperlo

Laatst aangepast op woensdag 16 maart 2011 17:03

Zoek met Google

Aangepast zoeken
dpl_girl200x200.jpg