U bent hier:   Index Nieuwsoverzicht Politieberichten Nederlands Boete van € 390 voor motorrijder zonder rijbewijs

Boete van € 390 voor motorrijder zonder rijbewijs

dinsdag 26 juli 2011 14:30
Afdrukken

PolitieberichtAALTEN - De politie heeft maandag 25 juli in Aalten de motor van een 28-jarige man in beslag genomen die weer zonder rijbewijs reed. Daarnaast kreeg hij een boete voor het te hard rijden.

Tijdens een snelheidscontrole op de Varsseveldsestraatweg passeerde een motorrijder de radarapparatuur. Hij reed ruim 120 km, terwijl hij maar 80 mocht rijden.


Een motoragent ging direct achter de man aan en controleerde hem verderop. Hierbij bleek dat de man geen vaste woon- of verblijfplaats heeft en al meerdere malen bekeurd was voor het rijden zonder rijbewijs.

De motor werd dan ook in beslag genomen. In overleg met de officier van justitie kreeg de man een boete van 390 euro.

 

Laatst aangepast op dinsdag 26 juli 2011 14:36

Zoek met Google

Aangepast zoeken
dpl_eath200x200.jpg